Urząd Miasta

Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju
ul.Zdrojowa 24, 57-350 Kudowa-Zdrój
tel. (74) 866 19 26, 866 19 27, 866 19 28, 862 17 00,
fax. (74) 866 13 51 lub (74) 8621 718
e-mail: kudowa@kudowa.pl

Nr konta bankowego Urzędu Miasta w Kudowie-Zdroju

02 9523 1011 0312 5325 2003 0005

Bank Spółdzielczy Kłodzko/Filia Kudowa-Zdrój

 

Wykaz stanowisk, numerów telefonów i adresów mailowych w Urzędzie Miasta w Kudowie-Zdroju

Pokój

Tel. zewnętrzny

(bezpośredni)

Nr wew.

Samodzielne stanowisko

Pracownicy

Adres e-mail

01

74 8621 701

701

Referat Promocji, Kultury i Sportu

Wojciech Duś

Elżbieta Hendler-Bolechała

promocja@kudowa.pl

redakcja@kudowa.pl

02

74 8621 703

703

Referat Promocji, Kultury i Sportu

Konrad Buss

Łukasz Żuliński

grafika@kudowa.pl

it@kudowa.pl

04

74 8621 704

Biuro nieczynne
w czwartki

704

Referat Gospodarki Mieszkaniowej

Anna Jakubowska-Kort

Magdalena Jamrozik

Magdalena Wiklowska

 

rgm@kudowa.pl

mieszkania@kudowa.pl

05

74 8621 702

Biuro nieczynne
w czwartki

702

Referat Gospodarki Mieszkaniowej

Mieczysław Kowalski

Gabriela Jakubiec-Halewska

Piotr Szczepanek

rgmtechniczne@kudowa.pl

rgmczynsze@kudowa.pl

rgmrozliczenia@kudowa.pl

09 74 8621 705 705 Archiwum Irena Stańczak

archiwum@kudowa.pl

2

748621 708

Przerwa 11:00-11:45

708

Kasa Przerwa 11:00-11:45

Zdzisława Domitraszczyk

kasa@kudowa.pl

3

748621 709

748621 710

Biuro nieczynne
w poniedziałki

748621  736

709

Architektura i Budownictwo

 

Gospodarka Nieruchomościami

 

Dzierżawy

Urszula Karpowicz

 

Małgorzata Rytelewska

 

Magdalena Szot

budownictwo@kudowa.pl

 

nieruchomosci@kudowa.pl

 

dzierzawy@kudowa.pl

710

736

5

748621 707

707

Biuro Obsługi Klienta

Renata Habera

Marta Kowalczyk

bok@kudowa.pl

bok@kudowa.pl

6

748621 713

Biuro nieczynne
w środy

713

Stanowisko ds. obywatelskich i
wojskowych

Irena Wiszowata

Ewa Żulińska

dowody@kudowa.pl

ewilud@kudowa.pl

7

748621 714

714

Urząd Stanu Cywilnego

Anna Kot

usc@kudowa.pl

11

748621 715

715

Kadry i oświata

Elżbieta Ubik

oswiata@kudowa.pl
kadry@kudowa.pl

12

748621 716

716

Sekretarz Gminy

Barbara Kopeć

sekretarz@kudowa.pl

14

748621 717
748621 718
fax:748661 351

717

718

Sekretariat

Katarzyna Kubik


sekretariat@kudowa.pl
kudowa@kudowa.pl

14a

748621 717

717

Burmistrz

Piotr Maziarz

sekretariat@kudowa.pl

14b

748621 717

717

Z-ca burmistrza

 

wiceburmistrz@kudowa.pl

15

748621 721

721

Fundusze Europejskie

Jacek Kowalczyk

Justyna Klich

funduszeeuro@kudowa.pl

eurofundusze@kudowa.pl

eurodotacje@kudowa.pl

16

748621 722
748662 985

722

Inwestycje i Zamówienia Publiczne


Gospodarka komunalna

Administracja

Marek Kot

Dorota Dąbrowska

Roman Smolnicki

Małgorzata Jakubiec

inwestycje@kudowa.pl

inwestkom@kudowa.pl

gospkom@kudowa.pl

admife@kudowa.pl

17

748621 723

723

Referat Inwestycji i Funduszy Europejskich – Rolnictwo i Ochrona Środowiska

Zieleń miejska

Aneta Potoczna

 

Magdalena Spendowska

ekologia@kudowa.pl

 

zielenmiejska@kudowa.pl

18

748621 724

748621 725

724

725

Biuro Rady Miejskiej

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Bernadeta Stasiak

Elżbieta Marecka-Szydło

brm@kudowa.pl
bip@kudowa.pl

prm@kudowa.pl

20

748621 726

726

Księgowość

Jolanta Szpanier

Katarzyna Zagrodna

ksiegowosc@kudowa.pl

ksiegowosc@kudowa.pl

21

748621 727

748621 728

 

727

728

 

Skarbnik

Z - ca Skarbnika

Pomoc administracyjna

Iwona Biernacik

Hanna Jędrzejewska

Wanda Pieniądz

skarbnik@kudowa.pl

wiceskarbnik@kudowa.pl

 

23

748621 730

730

Ewidencja Działalności Gospodarczej

Elżbieta Sawicka

ewipod@kudowa.pl

24

748621 731

731

Informatyk

Dawid Dymowski

informatyk@kudowa.pl

25

748621 732

 

748621 712

732

 

712

Stanowisko ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień Stypendia szkolne

Windykacja

Katarzyna Oczkowska

 

Elżbieta Wiklowska

gkrpa@kudowa.pl

 

windykacja@kudowa.pl

26

748621 733

733

Gospodarowanie odpadami komunalnymi

Dorota Kaleta

Barbara Hul

oplataodpadowa@kudowa.pl

odpady@kudowa.pl

27

748621 734

734

Podatki

Izabela Białas-Sobczak

Kinga Jabłońska

Renata Okopińska

Katarzyna Owczarek

swindyk@kudowa.pl

wymiar@kudowa.pl

renata.okopinska@kudowa.pl

 

28

748621 735

735

Radca Prawny

Ilona Gmerek

radca@kudowa.pl

 

załączone pliki
Wykaz Wykaz» [ 47.08 kB ]

mapa

Pokaż mapę
Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1