Ferie zimowe

Ferie zimowe
Kiedy : 2014-02-17 do 2014-03-02
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Impreza biletowana : Nie

 

Referat Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta

zaprasza  na Ferie Zimowe w Kudowie-Zdroju

 

 

16 luty - niedziela

 

Godz. 16.00 – koncert Fortepianowy uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Kudowie-Zdroju, kierownictwo artystyczne Czesław Doliński, Teatr Zdrojowy, wstęp wolny

Godz. 19:30 - "Kochać, jak to łatwo powiedzieć" - Forum o Miłości. W programie: miłość w Literaturze – P. Agnieszka Stwertetschka, miłość w dzisiejszych czasach – wywiad z mieszkańcami Kudowy-Zdroju, konferencja – Ks. Arkadiusz Raczyński, pantomima – młodzież z Kudowy-Zdroju, projekcja zwycięskich filmów o miłości festiwalu “Daleko....Dalej”
– młodzież z Kudowy-Zdroju. Organizatorzy: Referat Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Kudowie-Zdroju,
Duszpasterstwo Młodych KDW, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Kudowie-Zdroju
Niedziela, 16 lutego godz. 19.30, Teatr Zdrojowy w Kudowie-Zdroju

 

17 luty - poniedziałek

 

10.30 - „Z kopyta kulig rwie” – kulig i zabawy na śniegu. W przypadku braku białego puchu zajęcia alternatywne. Rancho Montana, ul. Słone 124, udział bezpłatny dla dzieci i młodzieży szkolnej, za wyjątkiem grup zorganizowanych.

 

18 luty - wtorek

 

godz. 10.00 - „Ferie z szachami” – błyskawiczny otwarty turniej szachowy dla dzieci i młodzieży; Sala Koncertowa w Pijani Wód Mineralnych; zapisy 9.30; sędziuje Mariusz Oleśko

 

20 luty - czwartek
 

13.00-17.00 – wycieczka z przewodnikiem do Dusznik Zdroju, jedną z najpiękniejszych tras kolejowych w Polsce. W programie zwiedzanie zabytkowej Papierni połączone z czerpaniem papieru. Udział bezpłatny dla dzieci i młodzieży szkolnej, za wyjątkiem grup zorganizowanych. Zbiórka na stacji kolejowej w Kudowie-Zdroju.

 

21 luty - piątek

 

Godz. 10.00-17.00 –bezpłatne zwiedzanie Muzeum Zabawek BAJKA  (dla kudowskich dzieci i młodzieży szkolnej)

Godz. 19.30 –  DAISY – BŁĘKITNA TOŻSAMOŚĆ, monodram o Daisy von Pless, ostatniej księżnej zamku Książ. Opowieść o głębokich namiętnościach, wielkich ideach, kobiecości i przemijaniu. Teatr Zdrojowy, wstęp 25 zł.

 

22 luty - sobota

 

Godz. 11.00 – „Ferdynand Wspaniały” - spektakl teatralny w wykonaniu artystów Teatru Lalki i Aktora z Wałbrzycha, Teatr Zdrojowy, wstęp wolny

Godz. 16.00 – „Cuda techniki trasy kolejowej Kudowa-Kłodzko” – prelekcja dr. Przemysława Dominasa, Teatr Zdrojowy, wstęp wolny dla dzieci i młodzieży uczącej się, dorośli 5 zł.

 

24 luty - poniedzialek

 

Godz. 16.00 – – “Ło matko ŁOman …”  relacja podróżnika Maćka Sokołowskiego z wyprawy do Omanu, Teatr Zdrojowy, wstęp wolny dla dzieci i młodzieży uczącej się, dorośli 5 zł.

 

26 luty - środa

 

godz.10.30-13.00 - wycieczka dla dzieci i młodzieży uczącej się z przewodnikiem po Kudowie i okolicach, zakończona  gorącą herbatą i chlebem ze smalcem w Szlaku Ginących Zawodów. Poczęstunek bezpłatny dla dzieci i młodzieży szkolnej, za wyjątkiem grup zorganizowanych. Udział w wycieczce tylko za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Najlepsze zdjęcia wykonane przez uczestników wycieczki zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie miasta. Prosimy zabrać aparaty fotograficzne lub telefony komórkowe
z aparatem.  Zbiórka pod Muzeum Zabawek  „Bajka”

             

27 luty - czwartek

- KONCERT ODOWŁANY -

Godz. – 19.30 – „Romanse w cieniu skrzypiec” - spektakl muzyczno-taneczny, w programie romanse cygańskie i rosyjskie oraz pieśni bałkańskie. Kierownictwo artystyczne Michał Półtorak z „Piwnicy Pod Baranami”, wstęp 30 zł., bilety zbiorowe - 25 zł. (min. 8 osób)

 

28 luty - piątek

 

10.30 – „Poznajemy stare zawody” w Muzeum Dawnych Rzemiosł, ul. Zdrojowa 37.Wstęp wolny dla dzieci i młodzieży szkolnej, za wyjątkiem grup zorganizowanych.

 


BILETY DO NABYCIA W PUNKCIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
LUB W TEATRZE ZDROJOWYM NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM

Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1